Kauba eest tasumine

 

Visa või MasterCard

 

Kauba eest tasumine toimub VISA või MasterCardi pangakaardiga. Selleks tõsta soovitud tooted ostukorvi, ning vajuta "Checkout". Täida nõutud andmed ning seejärel esita tellimus "Place an order". Peale ostu sooritamist saadetakse Teie e-mailile tellimuskinnitus, ning seejärel maksekinnitus, mis tähendab, et makse on edukalt sooritatud ja tellimus töösse läinud. 

 

PayPal

 

Kauba eest tasumine toimub PayPali konto kaudu. PayPaly kaudu tasumine tagab turvalise ja kiire ostu läbi interneti. Läbi PayPaly saab tasuda Visa, Mastercardi, AmercinaExpressi, Discovery, krediitkaardiga (kaardil peab olema õigus teha oste läbi interneti). Peale ostu sooritamist saadetakse Teie e-postile tellimuskinnitus, ning seejärel maksekinnitus, mis tähendab, et makse on edukalt sooritatud ning tellimus töösse läinud.

 

Ettemaksuarve

 

Soovi korral saab kauba eest tasuda ka ettemaksuarve alusel, selleks võta meiega ühendust e-maili aadressil info@kidsdecor.ee ning kirjuta oma ostusoovist. Seejärel saadame Teile arve, mille alusel toimub kauba eest tasumine. Tellimust asutakse täitma siis kui makse on laekunud. Tellimus tühistatakse kui tellimuse eest ei ole tasutud hiljemalt järgmise tööpäeva lõpuks peale arve saatmist. 

 

KidsDecor OÜ a/a LHV: EE367700771001963378